Sürme Sistem Serisi

Sürme Sistem Serisi

ANKA SÜRME SERİSİ

Kullanım kolaylığı ile bilinen sürme sistemlerin, daha yüksek izolasyon sağlayabilmesi için tasarlanan Yeni nesil ısıcamlı sürme serisidir.

Yaşam alanı dışında bulunan Balkon , teras , kış bahçesi gibi alanları olumsuz dış hava koşullarından korumasının yanında, kullanılabilir ısıcam özelliği ile ekstra yalıtım sağlayarak Dört mevsim yaşanacak alan oluşturmanızı sağlar.

Kullanım şekli : Panellerin bir birine paralel olarak sağa veya sola doğru sürülmesi ile açılıp kapanır.

Isıcamlı anka sürme sistem ; kullanım kolaylığı olan sürme sistemlerinin , maksimum izolasyon ve olumsuz dış hava koşullarından korunmak için tercih edilen sürme serisidir. Kullanılabilecek temperli ısıcam , konfor ısıcam , löw-e ısı kontrol camlarının tercihi ile 4 mevsim yaşam alanı oluşturulabilmesini sağlar.

Fotoğraf Galerisi

Teknik Çizimler

Patentli Damlalıklı alt kasa profili ; Sistemde panelde olası terleme sorunlarını önlemek ve ekstra izolasyon sağlanması için dizayn edilmiştir.

Tutamaklı bitim profili ; sistemde ekstra kol kullanmadan rahat bir şekilde açılıp kapanmasını sağlar. Yeni tasarımlı kilit mekanizması ile daha uzun ömürlü kullanım imkanı sağlayan sistem Otomatik çarpma kilit veya manuel olarak kilit secenekleri sunar.

Geniş cepheli yapılarda 2+2 3+3 4+4 bölme panel seçeneklerinde ortada birleşiminde daha rahat kilitlenme ve açmak için dizayn edilmiştir. Anahtarlı kilit seçeneği ile içerden ve dışardan sistemin açılıp kapanmasını sağlar.

Eşiksiz Alt ray, Geçiş alanı bulunan Balkon , Teras, Kış Bahçesi gibi alanlarda kullanılması için dizayn edilmiştir. ray yüksekliği 18mm olarak tasarlanmıştır.

Standart Kilit profili
Sürme sistemlerin yüksek katlarda daha rahat temizlenebilmesi için tasarlanan profil ile panelller birbirinden paralel olarak ayrılmasını sağlar.

Direksiz köşe birleşimi için dizayn edilen profil ile daha estetik görünüm.