Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

ARS CAM BALKON firması olarak katlanır ve sürme cam balkon piyasında 2001 den itibaren profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Bu süreçte çeşit markalar kullandıktan sonra sistemlerin eksiklikleri tespit edip LOCKWİN markasını oluşturduk.

Misyonumuz

Yeniliklere acık bir şirket olarak sizler için kendimizi her geçen gün yenilemek, müşteri taleplerini istenildiği gibi zamanında teslim etmek ve mutlak müşteri memnuniyeti sağlamak.

Vizyonumuz

  • Müşteri memnuniyetini ön planda tutmak,
  • Müşterinin ve piyasanın beklentilerini sürekli izlemek,
  • Üretim, satış ve satış sonrası hizmetlerde kalite, hız ve güven sunmak,
  • Çalışanlarımızın bilgi düzeyinin sürekli gelişmesini sağlamak,
  • Çevrenin korunması bilinciyle çalışmak.

İşimiz

Yapılarda bulunan, balkon, teras ve kış bahçesi gibi alanlar, olumsuz hava koşullarından etkilenmemesi için çevresinin kapatılması ihtiyacı doğmuştur. Bu aşamada Alüminyum ve pvc doğrama gibi seçenekler kullanılmaktaydı. Bu çözümler alanın mevcut durumunu değiştirip konforlu yaşam alanına dönüştürür fakat görüş alanının kısıtlanmasına ve yapının estetik görünümünün değişmesine neden olur.

Günümüzde cam balkon sistemlerinin gelişmesi ve kullanım alanlarının artması bu sistemlere alternetif çözümler oluşturulmuştur. Ancak cam balkon sistemlerin esas amacı, alanı her ne kadar dış etkenlerden korumak olsa da doğrama sistemlerinin sağlamış olduğu olanakları sağlayamıyor. Lockwin markası olarak bu unsurları göz önünde bulundurmuş ve sistemlerini tasarım detayları üzerinde değişiklikler yaparak minimum profil detayı ile maksimum panoramik görünüm sağlayacak sistemler tasarlamış bulunmaktayız. Lockwin camlama sistemleri; sürme sistem, katlanır cam balkon ve otomatik dikey cam sistemi (giyotin) serilerinde oluşur.

TUYAP 2019

TUYAP 2020

ARS GLASS