Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

ARS CAM BALKON firması olarak katlanır ve sürme cam balkon piyasasında 2001 den itibaren profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Sektörde 20 yıla aşkın tecrübemizle her geçen gün yenilikleri takip ederek kusursuz hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyetini ön planda tutmak temel amacımızdır. Günümüzde kullanılan sistemlerinin eksikliklerini göz önünde bulundurarak LOCKWİN markasını adı altında her geçen gün artan tecrübemiz ve yeteneklerimiz ile edindiğimiz bilgi ve birikimi, teknolojik donanım, kaliteli ve yenilikçi anlayışı ile alternatif sistemler üreterek dünya standartlarında ürünler üretmeyi temel amacımız edindik.LOCKWİN olarak ürettiğimiz inovatif sistemler ile Türkiye’de cam balkon sektörüne öncülük ediyoruz.

Misyonumuz

 • İnovatif bir şirket olarak sizler için kendimizi her geçen gün yenilemek, teknolojiyi yakından takip edererek dünya standartlarında ürünler üretmek, müşteri taleplerini istenildiği gibi zamanında teslim etmek ve mutlak müşteri memnuniyeti sağlamak.

Vizyonumuz

  • Müşteri memnuniyetini ön planda tutmak,
  • Müşterinin ve piyasanın beklentilerini sürekli izlemek
  • Üretim, satış ve satış sonrası hizmetlerde kalite, hız ve güven sunmak,
  • Çalışanlarımızın bilgi düzeyinin sürekli gelişmesini sağlamak,
  • Çevrenin korunması bilinciyle çalışmak.
  • Teknolojiyi takip ederek yeniliklere açık olmak
  • Yüksek yalıtımlı, dayanıklı, kaliteli ve geri dönüştürülebilir ürünler üretmek

   

İşimiz

 

Yapılarda bulunan, balkon, teras ve kış bahçesi gibi alanlar, olumsuz hava koşullarından etkilenmemesi için çevresinin kapatılması ihtiyacı doğmuştur. Bu aşamada Alüminyum ve pvc doğrama gibi seçenekler kullanılmaktaydı. Bu çözümler alanın mevcut durumunu değiştirip konforlu yaşam alanına dönüştürür fakat görüş alanının kısıtlanmasına ve yapının estetik görünümünün değişmesine neden olur.Biz nihai tüketicilere üretici bayiler kanalıyla ulaşmaktayız. Bir evin sadece bir yaşam alanı değil, rahatlığın ve keyfin yaşanacak bir yer bulduğu bir ev olması gerektiğine inanıyoruz. 22 yıla aşkın uzmanlığımızla, yüksek kaliteli, tamamen özelleştirilmiş ve sürdürülebilir alternatif sistemler üretiyor ve müşterilerimizin arkadaşları ve aileleriyle birlikte eğlenebilecekleri bir ev - güvenli bir sığınak ve konfor bölgesi - yaratmalarına yardımcı oluyoruz.

TUYAP 2019

TUYAP 2020

ARS GLASS