L- PLUS8 KATLANIR SERİ

L- PLUS8 KATLANIR SERİ

Özellikle balkonları evin bir parçası haline getiren katlanır cam balkon sistemleri  kolay kullanım ve rahat temizlik imkanları sunmaktadır. Her model ve sekildeki balkon tiplerine uygulanabilir olması sistemlerin modern yapılarda kullanımını artırmaktadır. Camlama sistemlerinin içinde en yüksek izolasyon , minimum yağmur ve rüzgar geçirgenliği sayesinde balkon olmak üzere kış bahşesi , teras gibi alanlarda tercih edilmektedir. 

Fotoğraf Galerisi

Sistem bilgileri

  • Sistem Çalışma Şekli; Panellere  sağa veya sola doğru hareketi ile çıkış parkurunda içe doğru açılarak üst üste katlanması ile sistem açılır. 
  • Kullanım alanları ; Balkon, teras, Kış bahçesi
  • Kullanılabilir renk seçenekleri ; Eloksal(naturel), Bronz renk, Rall Boyalı, Ahşap kaplama
  • Kullanılabilir cam seçenekleri; 8mm Darbeye ve kırılmaya karşı dayanıklı temperli cam
  • Kilit sistemi; Patentli tasarım PLUS kol mekanizması ile  panele bağlı kol profil yüzeyinde bulunan kol açısı ile, iç bölümde bulunan mekanizmanın kasa profil iç bölümüne sürülmesi ile sistem kapatılır.
  • Sistem Dışı Kullanılabilir ürünler; Üst tavan bozuk alanlar veya stor perde uygulamasında mesafe bırakmak için perde Profili(110mm), Panellerin açık durumda iken rüzgardan kaynaklı kapanmaması için stoplama kullabilir.
  • Uygulanabilir alanlar; Düz balkon , köşeli balkon ve 85-179 dereceli açılı balkonlarda.

 

 

İzolasyon oranı ; %98

Teknik Çizimler

Olası cam terlemesinden kaynaklanabilecek izolasyon sorunlarının giderilmesi veya aşırı şiddetli yağmurlarda teker çıkış yuvaları sızıntılarının tekrar dışarıya tahliye edilmesiniz sağlar.

 

Açılır panel sisteminin daha kolay açılıp kapanmasını sağlamak için tasarlanan Kol sistemi ile daha güvenlikli sistemler sunar.

Birbirinden bağımsız olarak tasarlana  profil detayı ile Yapıda bulunan olası yan duvardaki eğim (1-2,5cm) hatalarını gidermek için tasarlanmıştır.

Teknik Bilgiler

Kasa Profili  Genişlik ; 45mm

Kasa Profil Yükseklik ;  65mm

Cam Kalınlık :  8mm

Maksimum yükseklik ; 2800

Panel Genişlik  ; 500mm-850mm

Maksimum panel ağırlık ; 80 Kg

Taşıyıcı rulman ; 39mm çapında çelik alaşımlı poylemid kaplama 

Cam alüminyum  birleşimi; Poliüretan  yapıştırıcı