Katlanır Sistem Serisi

Katlanır Sistem Serisi

Özellikle balkonları evin bir parçası haline getiren katlanır cam balkon sistemleri  kolay kullanım ve rahat temizlik imkanları sunmaktadır. Her model ve sekildeki balkon tiplerine uygulanabilir olması sistemlerin modern yapılarda kullanımını artırmaktadır. Camlama sistemlerinin içinde en yüksek izolasyon , minimum yağmur ve rüzgar geçirgenliği sayesinde balkon olmak üzere kış bahşesi , teras gibi alanlarda tercih edilmektedir.

Sistem bilgileri

  • Sistem Çalışma Şekli; Panellere  sağa veya sola doğru hareketi ile çıkış parkurunda içe doğru açılarak üst üste katlanması ile sistem açılır. 
  • Kullanım alanları ; Balkon, teras, Kış bahçesi
  • Kullanılabilir renk seçenekleri ; Eloksal(naturel), Bronz renk, Rall Boyalı, Ahşap kaplama
  • Kullanılabilir cam seçenekleri; Çift taraf temperli Klasik  ısıcam, renkli ısıcam, Konfor ısıcam
  • Çift cam arası jaluzi uygulama yapılabilir.
  • Kilit sistemi; Patentli tasarım PLUS kol mekanizması ile  panele bağlı kol profil yüzeyinde bulunan kol açısı ile, iç bölümde bulunan mekanizmanın kasa profil iç bölümüne sürülmesi ile sistem kapatılır.
  • Sistem Dışı Kullanılabilir ürünler; Üst tavan bozuk alanlar veya stor perde uygulamasında mesafe bırakmak için perde Profili(110mm), Panellerin açık durumda iken rüzgardan kaynaklı kapanmaması için stoplama kullabilir.
  • Uygulanabilir alanlar; Düz balkon , köşeli balkon ve 85-145/160-179 dereceli açılı balkonlarda.

 

 

İzolasyon oranı ; %98

 

Fotoğraf Galerisi

Teknik Çizimler

Olası cam terlemeleriden kaynaklanabilecek izolasyon sorunlarının giderilmesi veya aşırı şiddetli yagmurlarda teker çıkış yuvaları sızıntılarının tekrar dışarıya tahliye edilmesiniz sağlar

Yeni tasarım ayarlanabilir damlalıklı alt profil ile olası zemin hatalarını (1-2,5cm) gidermek için tasarlanmıştır.

Açılır panel sisteminin daha kolay açılıp kapanmasını sağlamak için tasarlanan Kol sistemi ile daha güvenlikli sistemler sunar. Patentli tasarım olan kol mekanizması ;Alt-üst kasa profiline kilitlenmesi ile daha uzun ömürlü ve kullanılmasını sağlar.

Birbirinden bağımsız olarak tasarlana  profil detayı ile yapı'da bulunan olası yan duvardaki eğim (1-2,5cm) hatalarını gidermek için tasarlanmıştır. Conta kullanımı ile maksimum izolasyon sağlar.

Çift yönlü kıl fitil yatağına sahip profil ile daha fazla izolasyon sağlat.

 

Ayarlı perdelik profili ile olası tavan terazi bozukluğunu gidermek için kullanılır.